Універсіада. Українські волейболістки вийшли у чвертьфінал

Жіноча збірна України здобула третю перемогу у Тайбеї

Volleyball.ua
© Volleyball.ua

У заключному матчі групового етапу літньої Універсіади, українські волейболістки у чотирьох сетах здолали збірну Швейцарії та вийшли у чвертьфінал.

Найрезультативнішою у матчі стала капітан швейцарської команди Лаура Куензлер. На її рахунку 23 забитих м’ячі. Серед українських спортсменок, вже традиційно, виділилася Анастасія Чернуха – 17 очок.

Швейцарія – Україна 1:3 (25:18, 25:27, 18:25, 23:25)

Статистика матчу

У п’ятницю, 25 серпня, жіноча збірна України проведе чвертьфінальний матч. Суперник визначиться пізніше.

Нагадаємо, що чоловіча команда відпочиває від ігор два дні і проведе заключний матч групового етапу 25 серпня проти збірної Латвії. Але слід зазначити, що українці вже забезпечили собі вихід до чвертьфіналу.